Drukuj
Utworzono: piątek, 21, grudzień 2012 Super User

W czasie szumnie zapowiadanego końca świata, który jednak nie nastał, pomimo radośnie i nieustannie powtarzanego zapewnienia, że kryzysu nie ma, a każdy czuje, że jest, życzę tej radości i nadziei, którą daje Boża Dziecina narodzona w ubogiej stajence, pokazując każdemu z nas, że Bogu nie jest obojętna żadna ludzka bieda i niedola.

W tym czasie narastającej biedy, ataku na świętość i Boga, którego nie chcą, ale On jest, o czym każde Boże Narodzenie nam przypomina życzę Stowarzyszeniu Odnowy Kościoła w Łopatynie i wszystkim wspierającym jego inicjatywę, konserwatorom zabytków z panią Jolantą na czele oraz wszystkim ludziom dobrej woli wraz z przedstawicielami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego niech Boża Dziecina nam błogosławi i dopomaga we wzajemnym wzrastaniu w wierze, a Matka Boża Łopatyńska prowadzi drogami jej Syna w nowym roku 2013 Anno Domini.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności

ks. Kazimierz Wysocki kustosz sanktuarium Matki Bożej Łopatyńskiej

2021-08-05 06:53:21.
Używamy plików cookies, aby zwiększyć użyteczność naszej strony i jakość świadczonych usług zgodnie z preferencjami naszych użytkowników. Wykorzystujemy je do anonimowych badań statystycznych związanych z odwiedzinami naszej witryny. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przegladarkach dostępne są na poniższych stronach: